Eigenlijk heb ik er een hekel aan: op Facebook gaat één of andere challenge rond (fotografeer de mooiste oma, of het leukste huisdier) en ineens word jij genomineerd door een ‘Facebook vriend’ om de challenge uit te voeren. Zo kreeg ik vorige week plompverloren de “Nature Challenge’ op mijn bord. “Rogier, amaze us!” waren de letterlijke woorden.
En eigenlijk had ik mijn negatieve reactie al klaar: geen tijd, niet mijn vakgebied, etc. Maar vlak voordat ik dat verstuurde stopte ik nog even. Ach, dacht ik – waarom ook niet? Het is wel een leuke uitdaging. En het is goed om eens goed naar de natuur om je heen te kijken in deze schitterende lente. En hoe druk heb je het nou werkelijk? En is het niet een mooie manier om weer wat nieuwe technieken te oefenen?
Dus verwijderde ik mijn negatieve reactie en plaatste ik een positieve response. De afgelopen week heb ik elke dag een foto geplaatst — en het zijn allemaal foto’s die ik de afgelopen week gemaakt heb. Niks uit mijn ‘archief’! In deze post vind u ze allemaal. Klik op de foto’s om ze groter te zien.
Aan het eind van de challenge moet je deze doorgeven. Ik heb dat niet gedaan door het plompverloren op iemand’s tijdlijn te zetten. Ik heb 6 vrienden benaderd. Eén van hen zei ja. Mooi geregeld, toch?
Geef een reactie